Profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność

Profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność to hasła przyświecające Centrum Medycyny Estetycznej Baczewska. Nasza klinika jest filią gabinetu ELMED, działającego od 2004 roku w Krzywym Domku w Sopocie. Założycielką gabinetu jest dr Elżbieta Baczewska-Staszak — lekarz dermatolog oraz specjalista medycyny estetycznej z 30-letnim doświadczeniem.

Kompleksowa opieka dla optymalnych efektów

W ofercie naszego gabinetu znajdą Państwo niemal wszystko, co niezbędne dla zdrowia i pięknego wyglądu skóry. Zajmujemy się dermatologią ogólną, medycyną estetyczną i regeneracyjną oraz laseroterapią. Posiadamy bogatą ofertę nie tylko zabiegów leczniczych, ale także odmładzających i upiększających. W naszym centrum na co dzień współpracują ze sobą wykwalifikowani lekarze dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu optymalny efekt kuracji.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Procedury przez nas stosowane są bezpieczne i skuteczne. Dla uzyskania jak najlepszych efektów pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy sprzęcie medycznym oraz stosujemy najnowocześniejsze procedury zabiegowe. Bezustannie pogłębiamy również swoją wiedzę oraz kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach, sympozjach i warsztatach – zarówno w kraju, jak i za granicą.

Dogodna lokalizacja

Naszym atutem jest także dogodna lokalizacja. Nasz gabinet mieści się w samym sercu uzdrowiska Sopot.

Warto nas odwiedzić:

  • ELMED- Centrum Medycyny Estetycznej Baczewska, przy ul. J.J. Haffnera 6 – w słynnym Krzywym Domku, ścisłe centrum Sopotu

Poznaj naszych specjalistów