Ogólny tekst o zabiegach nielaserowych

 • Radiage - Alma Accent

  RADIAGE – sposób na zbędne kilogramy i zbyt szybki upływ czasu!

  Chcesz odzyskać dawną jędrność i elastyczność skóry? Masz dość cellulitu? Poznaj skuteczną technologię, która odmładza i wyszczupla przy wykorzystaniu naturalnych mechanizmów stymulacji i regeneracji skóry!

  Radiage to urządzenie przeznaczone do terapii z wykorzystaniem ciepła. Podwyższona temperatura nie jest dostarczana z zewnątrz, a powstaje w skórze pod wpływem oddziaływania fal radiowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy intensywnie stymulować skórę bez rozgrzewania jej zewnętrznej warstwy jaką jest naskórek. Zabieg jest więc w pełni komfortowy i bezpieczny.

  Odmładzanie, lifting i ujędrnianie skóry twarzy

  Radiage umożliwia nam skuteczną walkę z objawami starzenia i wiotkością skóry. Zabieg polega na intensywnej stymulacji syntezy włókien kolagenowych oraz poprawie krążenia w skórze w celu lepszego odżywienia i dotlenienia tkanek. Efektem działania zabiegu Radiage jest redukcja zmarszczek, ujędrnienie i napięcie skóry. Skóra twarzy jest stosunkowo cienka i delikatna, dlatego w tym zabiegu stosujemy głowicę bipolarną, która wnika na ok. 2- 6 mm. Uzyskujemy tym samym efekt precyzyjnego i bezpiecznego liftingu.

  Ujędrnianie, wyszczuplanie i redukcja cellulitu

  Zabieg Radiage na ciało, podobnie jak w przypadku terapii skóry twarzy, stymuluje produkcję włókien odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej struktury skóry. Ciepło, które powstaje w tkankach pod wpływem działania fal radiowych dodatkowo przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Efektem zabiegu jest więc wyszczuplenie i ujędrnienie skóry oraz redukcja cellulitu. W zabiegach na ciało potrzebujemy intensywnych bodźców, dlatego stosujemy głowicę unipolarną, która pozwala falom wniknąć bardzo głęboko w tkankę. Uzyskane w ten sposób efekty są wyraźne i długotrwałe.

  Kto powinien skorzystać z zabiegu Radiage? Ile takich zabiegów należy wykonać?

  Główne wskazania do stosowania zabiegu to:
  – ujędrnianie ciała (szyja, dekolt, ramiona, brzuch, pośladki, uda, okolica kolan),
  – redukcja cellulitu,
  – wygładzenie zmarszczek,
  – poprawa owalu twarzy (napięcie i ujędrnienie),
  – odmłodzenie skóry twarzy.

  Najlepsze efekty uzyskujemy po wykonaniu serii 4 – 6 zabiegów w odstępach 3 – 4 tygodni. Pierwsze rezultaty pojawiają się już po 4 – 8 tygodniach, kolejne – w trakcie trwania terapii, jak również po jej zakończeniu. Efekt końcowy utrzymuje się od roku do dwóch lat.

  Czy zabieg odmładzający lub wyszczuplający Radiage jest bolesny? Jak wygląda skóra po zabiegu Radiage?

  Zabieg Radiage jest bezbolesny, odczuwalne jest jedynie ciepło. Po zakończeniu zabiegu skóra przez kilka godzin może być lekko obrzęknięta, napięta i zaróżowiona. Pacjent od razu może powrócić do codziennych zajęć.

  Czy są jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania wyszczuplającego lub liftingującego zabiegu Radiage?

  Podczas kwalifikowania pacjenta do terapii Radiage należy wykluczyć następujące przeciwwskazania:
  – ciąża,
  – choroby nowotworowe,
  – rozrusznik serca,
  – ciężkie i przewlekłe schorzenia wątroby i nerek,
  – choroba niedokrwienna serca, przebyty zawał mięśnia sercowego,
  – infekcje skóry w obszarze poddanym kuracji.

 • Cryolift

  Cryolift  – nieinwazyjny lifting skóry, zabieg bankietowy!

  Cryolift to naturalna stymulacja skóry przy pomocy zimna. Nowoczesna technologia nieinwazyjnej regeneracji połączona z intensywnym działaniem najlepszych odmładzających składników aktywnych. Chcesz poprawić kondycję skóry, na której pojawiły się zmarszczki? Postaw na naturalną, ale jednocześnie intensywnie działającą metodę odmładzania!

  Technologia Cryolift opiera się na stymulacji skóry przy wykorzystaniu niskiej temperatury od -10 do – 18⁰C. Pod wpływem intensywnego zimna następuje błyskawiczne zwężenie, a następnie rozszerzenie skórnych naczyń krwionośnych. W wyniku tych zmian do wszystkich komórek napływa więcej krwi, a wraz z nią więcej tlenu i substancji odżywczych. Przyspieszeniu ulega skórny metabolizm, wszystkie struktury pracują wydajniej, a stosowane podczas zabiegu składniki aktywne są zdecydowanie lepiej wchłaniane.

  Cryolift to intensywna regeneracja, odnowa i stymulacja skóry narażonej na niekorzystne zmiany związane z upływem czasu!

  Działanie liftingującego zabiegu Cryolift:
  – zapewnia efekt liftingu, pomaga odzyskać dawny owal twarzy,
  – napina, ujędrnia i uelastycznia skórę,
  – redukuje problem wiotkiej, wiszące skóry na linii żuchwy,
  – regeneruje, odżywia i dotlenia,
  – poprawia funkcjonowanie skórnego układu krążenia,
  – zmniejsza zmarszczki i inne oznaki starzenia,

  Kiedy pojawia się i jak długo utrzymuje efekt liftingujący po zabiegu Cryolift?

  Już kilka chwil po zabiegu widoczny jest efekt mocnego napięcia skóry i znacznej redukcji zmarszczek. Efekt ten utrzymuje się od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Właśnie dlatego Cryolift zaliczamy do tzw. zabiegów bankietowych, które wykonane bezpośrednio przed ważnym wydarzeniem sprawiają, że możemy zaprezentować się z o kilka lat młodszym wyglądem! Na długotrwałe efekty działania zabiegu należy zaczekać odrobinę dużej. Przeciwzmarszczkowy zabieg Cryolift aktywuje w skórze procesy, w wyniku których następuje stopniowe wypełnienie zmarszczek i uzupełnienie ubytków odpowiedzialnych za wiotkość skóry.

  Czy są jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania zabiegu odmładzającego Cryolift?

  Przeciwzmarszczkowe i ujędrniające zabiegi Cryolift są bardzo skuteczne i bezpieczne. Nie można z nich korzystać jedynie w kilku sytuacjach:
  – przeziębienie, choroby przebiegające z gorączką,
  – aktywna opryszczka,
  – skłonność do migren,
  – skóra z problemami naczyniowymi,
  – problemy z zatokami.

 • JetPeel 3

  JET PEEL – Twój sposób na świeżą, wypoczętą i promienną cerę!

  Czujesz się zmęczona? Codzienne obowiązki, stres i styl życia odbijają się na kondycji Twojej skóry? Wypróbuj JetPeel-3 oczyszczająco-rewitalizujący zabieg, który sprawi, że poczujesz się o kilka lat młodziej! JetPeel-3 to niezwykle wszechstronny i przyjemny zabieg, który odświeża zmęczoną cerę, przywracając jej zdrowy i promienny wygląd!

  Efekty odświeżającego zabiegu JetPeel-3:
  – delikatne złuszczenie martwego naskórka,
  – wyrównanie kolorytu skóry,
  – szybkie i skuteczne oczyszczenie skóry,
  – odświeżenie i odżywienie cery,
  – spłycenie drobnych zmarszczek,
  – wspomaganie terapii blizn i rozstępów,
  – głębokie nawilżenie skóry,
  – redukcja zmian trądzikowych i potrądzikowych,
  – wygładzenie i delikatne ujędrnienie skóry.

  Jak wygląda oczyszczający zabieg JetPeel-3?

  Odświeżający zabieg JetPeel-3 polega na poddaniu skóry działaniu sprężonego powietrza połączonego ze strumieniem soli fizjologicznej. Zabieg jest bezbolesny. Podczas oczyszczania JetPeel-3 pacjent odczuwa delikatnie chłodzący, odświeżający masaż. Właśnie dlatego zabiegi JetPeel-3 szczególnie polecamy w okresie letnim.

  Długość  zabiegu jest indywidualnie dostosowana do potrzeb pacjenta. Zalecane jest stosowanie serii 4-6 zabiegów JetPeel-3 w odstępie 7-10 dni. Profilaktycznie można wykonywać jeden zabieg raz w miesiącu.

  Czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do rewitalizacji skóry JetPeel-3?

  JetPeel-3 to niezwykle przyjemny i bezpieczny zabieg. Dysza nie dotyka skóry, dlatego JetPeel-3 jest bardzo higieniczny. Po zabiegu nie występują żadne powikłania, nie ma również przeciwwskazań do oczyszczającej terapii z wykorzystaniem JetPeel-3.

 • Peelingi chemiczne

  Peelingi chemiczne – prosty sposób likwidacji większości problemów estetycznych – regeneruje, odmładza, zmniejsza trądzik, przebarwienia i blizny.

  Twoja skóra wygląda na zmęczoną? Przeszkadzają Ci przebarwienia, blizny lub inne niedoskonałości? Chcesz pozbyć się zmarszczek oraz poprawić jędrność i elastyczność skóry? A może potrzebujesz skutecznej terapii przeciwtrądzikowej? Na wszystkie te pytania jest jedna, doskonała odpowiedź – PEELINGI CHEMICZNE, nazywane również popularnie kwasami!

  Peeling chemiczny to jeden z najstarszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Jego działanie opiera się na naruszeniu zewnętrznej warstwy skóry, w celu likwidacji konkretnych problemów estetycznych oraz stymulacji naturalnych procesów odnowy i regeneracji (zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny). Wykonujemy zarówno peelingi działające na najbardziej zewnętrzne warstwy skóry, które mają na celu jej odżywienie i odświeżenie, jak również głębiej działające zabiegi polecane np. do redukcji głębokich blizn potrądzikowych.

  Oferujemy zabiegi precyzyjnie dobrane do potrzeb Twojej skóry!

  W naszym gabinecie wykorzystujemy różne rodzaje peelingów, które dobieramy w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta. Są to zabiegi:
  – odmładzające i przeciwzmarszczkowe,
  – ujędrniające, napinające i poprawiające gęstość skóry,
  – regenerujące, nawilżające i odżywiające skórę,
  – przeciwtrądzikowe – dla różnych stadiów i typów trądziku,
  – regenerujące blizny,
  – zmniejszające przebarwienia, wyrównujące koloryt cery,
  – bankietowe – błyskawicznie poprawiające kondycję skóry przed ważnym wyjściem.

  Dysponujemy szeroką gamą peelingów chemicznych ukierunkowanych na walkę z konkretnymi, wymienionymi powyżej problemami oraz łączących w sobie różne działania – np. zabieg o działaniu przeciwtrądzikowym, redukującym blizny i przebarwienia pozapalne.

  Jak wygląda przygotowanie do zabiegu z zastosowaniem peelingów chemicznych?

  Przed wykonaniem zabiegu z wykorzystaniem peelingów chemicznych nie należy samodzielnie wykonywać jakichkolwiek inwazyjnych zabiegów. Warto również chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych.

  Jak wygląda okres rekonwalescencji i pielęgnacja skóry po zabiegu z „kwasami”?

  Wygląd i pielęgnacja skóry po zabiegu uzależnione są od rodzaju preparatu wykorzystanego podczas zabiegu. Skóra może wyglądać zupełnie normalnie, może być również zaczerwieniona i łuszczyć się nawet przez kilkanaście dni. Każdy pacjent, który ma wykonywany zabieg nałożenia peelingu chemicznego w naszym gabinecie otrzymuje szczegółowe informacje na temat reakcji skóry na zabieg oraz zalecanej pielęgnacji domowej.

  Czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania peelingu chemicznego?

  Dawniej osoby ze skórą wrażliwą czy naczynkową mogły zapomnieć o skutecznej terapii przy wykorzystaniu peelingów chemicznych. Obecnie dysponujemy szeroką gamą preparatów, które umożliwiają nam wykonywanie zabiegów nawet u osób z cerą problemową, a także przeprowadzanie ich latem! Oczywiście nadal istnieje kilka przeciwwskazań, które zupełnie wyłączają nas z możliwości wykonania zabiegu peelingu chemicznego. Należą do nich:
  – rany i urazy w miejscu wykonywania zabiegu,
  – aktywne infekcje skóry,
  – stany zapalne i choroby tkanki łącznej,
  – skłonność do powstawania bliznowców,
  – przyjmowanie niektórych leków,
  – ciąża i okres karmienia piersią.

 • Maximus

  MAXIMUS – 2 technologie i 3 obszary działania – Twój sposób na skuteczne ujędrnianie i wyszczuplanie!

  Maximus to unikalna technologia wyszczuplania i ujędrniania skóry, która działa jednocześnie w trzech obszarach ciała – w skórze właściwej, tkance podskórnej i w mięśniach. Dzięki niej pozbędziesz się wyjątkowo opornej tkanki tłuszczowej, zredukujesz cellulit, a także poprawisz gęstość i napięcie skóry. Chcesz wykorzystać możliwości, które drzemią w nowoczesnym sprzęcie do zabiegów estetycznych? Zapoznaj się ze szczegółami działania zabiegów Maximus!

  Dzięki wykorzystaniu technologii TriLipo dostępnej w urządzeniu Maximus możemy wykonywać zabiegi głębokiego wyszczuplania i ujędrniania skóry ciała.

  Maximus wykorzystuje dwie najnowocześniejsze technologie: tripolarną falę radiową (RF) oraz dynamiczną aktywację mięśni (DMA). Fale radiowe dostarczają skórze duże dawki ciepła, dzięki czemu z tkanki podskórnej uwalniany jest tłuszcz, a w skórze właściwej zostają zainicjowane procesy regeneracji i odnowy. Dynamiczna aktywacja mięśni zapewnia skórze naturalny drenaż limfatyczny.

  Redukcja tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu, ujędrnienie skóry

  Upłynniona dzięki działaniu fal radiowych tkanka tłuszczowa jest usuwana z organizmu. Proces ten wspomaga wywołany przez DMA naturalny drenaż limfatyczny. Dodatkowy efekt antycellulitowy uzyskujemy dzięki stymulacji skóry właściwej przez fale radiowe.

  Efektem działania zabiegu jest:
  – znaczna redukcja tkanki tłuszczowej z najtrudniejszych obszarów,
  – zmniejszenie obwodów ciała i poprawa kondycji skóry,
  – redukcja cellulitu w wyniku usunięcia zbędnej tkanki tłuszczowej i odtworzenia prawidłowej struktury skóry,
  – ujędrnienie, uelastycznienie i poprawa napięcia skóry,
  – wymodelowanie sylwetki,
  – redukcja blizn i rozstępów – efekt stymulacji naturalnego procesu regeneracji skóry,
  – poprawienie krążenia krwi i limfy – lepsze odżywienie i dotlenienie komórek,
  – zmniejszenie tendencji do zatrzymywania wody, detoksykacja.

  Jak wygląda zabieg wyszczuplający Maximus?

  Zabieg wyszczuplający Maximus to bardzo prosta i bezpieczna metoda szybkiej poprawy kondycji skóry ciała. Głowica wykorzystywana podczas zabiegu wywołuje przyjemne uczucie ciepła i delikatne drganie mięśni. Zabieg nie wymaga żadnej rekonwalescencji – bezpośrednio po jego wykonaniu można wrócić do codziennych obowiązków.

  Czy są jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania zabiegu Maximus?

  Zabiegi Maximus to bardzo przyjazna dla organizmu metoda modelowania sylwetki. Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu należy jednak wykluczyć pewne przeciwwskazania:
  – wszczepiony rozrusznik serca,
  – choroby układu krążenia,
  – choroby autoimmunologiczne,
  – nowotwory,
  – epilepsja,
  – choroby lub stany, w których skóra źle reaguje na ciepło,
  – choroby wywołujące zaburzenia odczuwania ciepła,
  – ciąża i okres karmienia piersią.

  przed-po-12 przed-po-14 przed-po-4

 • PQAge

  PQAge – nowoczesny peeling gwarantuje głęboką rewitalizację skóry bez uciążliwej rekonwalescencji!

  Pragniesz głębokiej rewitalizacji skóry, ale obawiasz się rekonwalescencji po inwazyjnym peelingu chemicznym? Wypróbuj PQAge – najnowsze dzieło specjalistów medycyny estetycznej! Innowacyjny peeling o mocnym działaniu, który nie narusza skóry właściwej – idealne rozwiązanie dla nowoczesnych kobiet, które chcą zawsze dobrze wyglądać!

  Peeling PQAge zapewnia głęboką stymulację bez naruszania integralności skóry właściwej. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej! Unikalne połączenie kwasu trójchlorooctowego (TCA), kojowego oraz nadtlenku mocznika i koenzymu Q10 zapewni Ci błyskawiczny efekt odmłodzenia skóry bez podrażnień i łuszczenia.

  PQAge – odmładzanie na miarę XXI wieku!

  Peeling PQAge odpowiada na potrzeby osób, którym zależy na szybkich i spektakularnych rezultatach, ale chcą uniknąć problematycznych etapów gojenia skóry, z którymi zwykle mamy do czynienia po wykonaniu inwazyjnych peelingów. Zabieg PQAge można wykonywać przez cały rok (brak uwrażliwienia skóry na działanie UV), a także na delikatnej, skłonnej do podrażnień skórze.

  Efekty działania peelingu PQAge:
  – spłycenie zmarszczek,
  – wzrost jędrności, gęstości i elastyczności skóry,
  – poprawa napięcia skóry,
  – wygładzenie i wyraźne odmłodzenie skóry,
  – poprawa kondycji cery trądzikowej.
  – redukcja przebarwień,
  – redukcja blizn.

  Peeling PQAge doskonale sprawdza się również w redukujących blizny i rozstępy zabiegach na ciało.

  Jak wygląda zabieg aplikacji odmładzającego peelingu PQAge?

  Przeciwzmarszczkowy peeling PQAge nakładamy warstwowo od 2 do 4 razy. Dla uzyskania optymalnego rezultatu zalecamy wykonanie 4 – 5 zabiegów w odstępach 10 dni.

  Czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do aplikacji odmładzającego peelingu PQAge?

  Zabieg PQAge jest bardzo bezpieczny i przyjazny dla skóry, możemy go wykonywać nawet latem lub u osób z cerą wrażliwą. Przed przystąpieniem do odmładzającego zabiegu PQAge należy jednak wykluczyć dwa kluczowe przeciwwskazania:
  – podrażnienie skóry lub aktywne infekcje (np. opryszczka) w miejscu wykonania zabiegu,
  – okres ciąży i karmienia piersią.

 • CoolTech NOWOŚĆ

  COOL TECH – zniszczy zbędną Tkankę tłuszczową z Twojego ciała!

  CoolTech to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej. Od lat zmagasz się z lokalnymi nagromadzeniami tłuszczu, które są odporne na działanie ćwiczeń i diety? Chcesz pozbyć się boczków, bryczesów lub oponki? Postaw na metodę, która zamraża i niszczy tkankę tłuszczową!

  Wyszczuplanie CoolTech – to działa!

  Głowica aparatu CoolTech zasysa fałd skóry, który następnie jest poddawany działaniu intensywnego zimna. Dzięki takiej precyzyjnej aplikacji, miejscowa krioterapia obejmuje wyłącznie tkankę tłuszczową – pozostałe obszary skóry są w pełni bezpieczne. Komórki tłuszczowe schłodzone do temperatury od -6 do -8ᴼC ulegają uszkodzeniu, a następnie są eliminowane z organizmu. Wybrana partia ciała ulega wyraźnemu wyszczupleniu. Poprawia się również stan skóry, która jest lepiej odżywiona i dotleniona.

  Efekty po zabiegu CoolTech:
  – redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu, boczkach, plecach, wewnętrznej lub zewnętrznej części ud, biodrach lub ramionach,
  – wymodelowanie sylwetki,
  – redukcja cellulitu, wygładzanie skóry,
  – ujędrnienie, odżywienie i poprawienie elastyczności skóry.

  Czy efekt działania zabiegu wyszczuplającego CoolTech jest widoczny od razu?

  Działanie wyszczuplania CoolTech oparte jest na naturalnych mechanizmach obronnych organizmu. Uszkodzenie komórek tłuszczowych inicjuje powstanie stanu zapalnego, który z kolei prowadzi do usunięcia z organizmu tłuszczu i pozostałości komórek. Proces ten trwa, w zależności od indywidualnych cech organizmu, od 6 do 12 tygodni. Właśnie wtedy możemy zaobserwować ostateczny rezultat, choć oczywiście nie pojawia się on nagle. Tkanka tłuszczowa znika z organizmu stopniowo, więc już po kilku tygodniach widzimy pierwsze rezultaty – zmniejszenie obwodu ciała.

  Czy zabieg wyszczuplający CoolTech trzeba powtarzać?

  W większości przypadków do uzyskania satysfakcjonującego efektu wystarczy jeden zabieg. W przypadku większych oczekiwań, zabieg wyszczuplający CoolTech można powtórzyć po upływie minimum 8 tygodni do 3 razy.

  Czy zabieg modelujący CoolTech jest bezpieczny?

  Zabiegi wyszczuplające CoolTech są bardzo bezpieczne, co potwierdziły liczne badania oraz doświadczenia zabiegowe. Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu wyszczuplającego zabezpieczamy skórę specjalnym preparatem, dodatkowo przez cały czas trwania zabiegu modelującego, monitorujemy jego efekty.

  Biorąc pod uwagę fakt, że efekty jakie oferuje nam CoolTech są porównywalne do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, zabieg ten możemy określić wyjątkowo bezpiecznym. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej, również w przypadku wyszczuplania CoolTech przed przystąpieniem do wykonania zabiegu należy jednak wykluczyć pewne przeciwwskazania:
  – choroby wątroby i nerek,
  – choroby zwiększające wrażliwość lub upośledzające reakcję skóry na działanie zimna (np. pokrzywka, choroba Reynaud’a),
  – cukrzyca,
  – choroby przebiegające z gorączką,
  – problemy skórne w miejscu wykonywania zabiegu,
  – niedawna ekspozycja na działanie promieniowania UV,
  – ciąża i okres karmienia piersią,
  – nowotwory.

 • RF mikroigłowa

  Radiofrekwencja mikroigłowa – nowoczesna i skuteczna metoda naprawdę głębokiej rewitalizacji skóry!

  Radiofrekwencja mikroigłowa to unikalne połączenie dwóch najsilniejszych technologii odmładzania – fal radiowych i mikronakłuwania. Zabieg niezwykle intensywnie stymuluje głębokie warstwy skóry, przez co doskonale odmładza, ujędrnia i likwiduje wszelkie oznaki starzenia się. Marzysz o podróży w czasie, odzyskaniu gładkiej i elastycznej skóry sprzed lat? Postaw na zabieg radiofrekwencji (RF) mikroigłowej!

  Radiofrekwencja mikroigłowa to głęboka stymulacja skóry, na której widać oznaki upływającego czasu. Dzięki wykorzystaniu fal radiowych możemy intensywnie rozgrzać skórę, poprawiając krążenie krwi, odżywienie tkanek, a także stymulując syntezę kolagenu i elastyny. Mikronakłucia pozwalają nam dodatkowo zintensyfikować procesy regeneracji sprawiając, że skóra w błyskawicznym tempie zwiększa swoja gęstość, elastyczność, a zmarszczki są stopniowo wypełniane od środka.

  Radiofrekwencja mikroigłowa zabierze Cię w podróż w czasie!

  Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej doskonale sprawdza się w eliminacji wielu problemów i defektów skóry. Efekty zabiegu:
  – poprawa napięcia skóry – efekt liftingu,
  – wzrost jędrności, elastyczności i gęstości skóry,
  – wypełnienie zmarszczek,
  – zmniejszenie wiotkości (redukcja tzw. chomików),
  – odżywienie i poprawa wyglądu cery,
  – redukcja blizn,
  – ujędrnienie i napięcie skóry ciała,  redukcja rozstępów.

  Słyszałam, że pierwsze efekty liftingującego zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej przemijają po kilku dniach – to prawda?

  Podczas odmładzającego zabiegu radiofrekwencji (RF) mikroigłowej, pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe ulegają błyskawicznemu obkurczeniu, co w wielu przypadkach zapewnia nam doskonały efekt liftingu i niemal całkowitej redukcji zmarszczek. Właśnie dlatego RF mikroigłowa bywa nazywana zabiegiem bankietowym, czyli takim, który wykonujemy przed bardzo ważnym wyjściem. Kolejne dni i tygodnie to powolny, ale ostatecznie bardzo efektowny proces odmładzania skóry i redukcji zmarszczek. Można się nim w pełni cieszyć po kilku tygodniach od przeprowadzenia zabiegu.

  Czy przed ujędrniającym zabiegiem RF mikroigłowej należy wykluczyć jakiekolwiek przeciwwskazania?

  Zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej nie możemy wykonywać w następujących przypadkach:
  – infekcje lub zranienia skóry w obszarze poddanym kuracji,
  – choroby tkanki łącznej,
  – skłonność do powstawania bliznowców,
  – problemy naczyniowe skóry,
  – ciąża i okres karmienia piersią,
  – choroby nowotworowe,
  – choroby układu krążenia, wszczepiony rozrusznik serca,
  – przyjmowanie niektórych leków.

Umów się na wizytę

Zapraszamy do umówienia się na wizytę. Rejestracja telefoniczna w godzinach 9:00-18:00

 • Nagły przypadek

  Jeżeli zdarzył się nieoczekiwany wypadek i potrzebujesz pilnej wizyty skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.
  Więcej
 • Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek
   9.00 - 18.00
  • Sobota
   9.00 - 16.00
  • Niedziela
   nieczynne